Başarmanın İlerlemenin Gelişmenin en hızlı yolu

Magnomech size özel olarak hazırlanmış şirket logolarınızı, ürünlerinizi ve havada sergilemek istediğiniz her türlü çalışmanızı görsel olarak en üst düzeyde tanıtabilmenizi amaçlamış bir kuruluştur.

Magnomech ile yaptığınız iş birliği sonucunda firmanıza yeni bir yön kazandırabilir, yada global piyasadaki yerinizi ileri teknoloji ürünlerimizle sağlamlaştırabilirsiniz.


BİZ KİMİZ

Magnomech, 2015 yılında Sanayi Bakanlığı ndan Teknogirişim desteği almaya hak kazanarak kurulmuş ve Türkiye deki teknoloji çitasını daha yukarıya çekmeyi amaçlamış bir şirkettir.

Manyetik yüzdürme etkisi konusunda uzman öğretim görevlilerinden oluşan kadrosuyla özellikle reklam sektörünün tanınmış markalarından birisi olmayı amaçlamıştır.

Bilindiği gibi manyetik yüzdürme sistemleri konusunda, şu anda Japonya’nın öncülüğünde gelişen MAGLEV gibi devasa projeler vardır. Fakat bu ürünlerin hepsinde süperiletken teknolojisi kullanılmaktadır. Magnomech klasik sabit mıknatıs sistemlerini kompleks elektronik devrelerle birleştirip, teknolojide devasa adımlar atmayı planlamış ilk Türk firmasıdır.

Magnomech Gebze Teknik Üniversitesi içerisinde KOSGEB Teknoloji Merkezinde,her konuda uzman akademik kadro ile çalışma fırsatı ile ürün yelpazesini genişleterek çalışmalarına devam etmektedir