Big Builder - Beyaz
(Led Işıklandırmalı)

5.00 out of 5

3000 € + KDV

Big Builder Çift Beslemeli ürün fonksiyonel dizayn yapanlar tarafından en fazla tercih edilen üründür.Led ışıklandırması sayesinde ürünün sergileneceği yerlerde dikkat çekmesi amaçlanmıştır.
Big Builder’ın bu versiyonu Monte Bianco tozuyla kapladık ve içerisine led ışıklandırma ekledik.
Led ışıkların gücü LCD monitör ile ayarlanabilir
Beyaz- Big Builder 644 mm yüksekliğinde baskı boyutuna sahiptir. Sadece Builderlara özgü çift renk karışım özelliği sayesinde ürünlerinizin 1 nozzle üzerinden 2 farklı renk veya, 2 rengin karışımları şeklinde çıktı alabilirsiniz.

Ürünlerinizi PVA veya PLA ile güçlendirerek ve çok büyük hacimde baskı çıkarabilirsiniz.
Özel Çift Besleme özelliği ile baskı yapmak istediğiniz ürünlerin renk karışımlarını ayarlayabilir, ve baskılarınızı görsel olarak çok daha üst seviyeye çıkarabilirsiniz. G-code sistemimize girdiğiniz anda aktif olacaktır. G-code Big Builder modellerinde ürünle birlikte size ulaşacaktır.

Big builder çift başlı, tek besleme modüllü yazıcı, küçük şirketler ve ev kullanıcıları için uygundur. 220 x 210 x 664 mm (XYZ) boyutlarında baskı alabilme imkanı, her yerde kullanılabilmesine olanak sağlar. Big Builder, 25 kg civarında istenilen yere taşınabilecek şekilde dizayn edilmiştir. PLA, PVA, Wood, Bronz ve Flexi baskılarınızı hızlı bir şekilde elde edebilirsiniz.

Baskı Boyutu: 220-210-644 mm
Renk: Beyaz
Baskı Malzemesi: PLA,PVA,Odun,Bronz,Esnek Filament